Plisé dveřní síť STELLAR MINI

Plisé dveřní síť STELLAR MINI

Stellar mini představuje prostorově úsporné provedení dveřní plisé sítě. Díky použití provázkového systému napínání je snížena tloušťka profilů, čímž je dosáhnuto hloubky sítě pouhých 21 mm. Je možné využít montáže na rám, či montáže do ostění díky speciálním montážním klipům. Profily jsou opatřeny magnety pro spolehlivé dovření sítě.

 

ZÁKLADNÍ CENÍKOVÁ SESTAVA DVEŘNÍ PLISÉ SÍTĚ MINI


SÍŤOVINA: polypropylenové plisované vlákno
BARVA SÍŤOVINY - černá, šedá
RÁM: extrudovaný hliníkový profil
BARVA RÁMU - RAL 7016 mat, RAL 7016 struktura, RAL 8019 mat, RAL 9016 mat, DB 703, nástřik - zlatý dub


PŘÍPLATKY

BARVA RÁMU: lakování dle vzorníku RAL

JEDNOKŘÍDLÉ  
Max. šířka: 1900 mm  
Max. výška: 2700 mm  

Min. výška: 1500 mm

Šířka stažené sítě: 140 mm

 

Všechny produkty v této kategorii

Plisé dveřní síť STELLAR

Jedná se o jednořetězovou plisé síť Stellar a je vhodné umístit ji do prostor se zvýšeným pohybem dětí či handicapovaných osob. Výhodou je jednoduchá montáž a vše je nastaveno od výroby.

Plisé dveřní síť STELLAR

Plisé dveřní síť STELLAR LUX

Plisé síť Stellar LUX vyniká jedinečností vyhovět individuálnímu požadavku řešení větší velikosti balkonových dveří nebo HS portálů. V případě potřeby lze síť snadno vycvaknout. Vyrobena je z komponentů předního světového výrobce Metaco.

Plisé dveřní síť STELLAR LUX

Plisé dveřní síť STELLAR OPONA

Plisé síť Stellar opona je výjimečná způsobem ovládání – a to stahování dvou opon do středu. Chod řetězového mechanismu je naprosto tichý a výhodou sítě je bezbariérové použití.

Plisé dveřní síť STELLAR OPONA

Plisé dveřní síť STELLAR LUX OPONA

Stellar LUX opona vyniká snadnou montáží díky nastavení již z výroby. Dvouřetězové bezbariérové provedení a síť stahující se do středu lze uplatnit v prostorech se výšeným pohybem dětí či handicapovaných osob.

Plisé dveřní síť STELLAR LUX OPONA

Plisé dveřní síť STELLAR MINI

Plisé síť Stellar MINI představuje prostorově úsporné provedení dveřní plisé sítě. Je možné využít montáže na rám, či montáže do ostění díky speciálním montážním klipům. Profily jsou opatřeny magnety pro spolehlivé dovření sítě.

Plisé dveřní síť STELLAR MINI