https://www.stin.cz/uploads//images/horni-banner/plise-horni2.jpg

Plisé sítě dveřní

Moderní designový prvek proti obtížnému hmyzu

Skládané dveřní sítě Plisé jsou moderním a elegantním doplňkem současných exteriérů. Plisé nejsou pouhou ochranou proti obtížnému hmyzu, navíc dodávají prostoru velmi osobitý charakter. Ideální řešení pro zimní zahrady, francouzská okna a terasy.


Plisované, neboli skládané sítě představují moderní ochranu interiéru před nežádoucím hmyzem. Elegantní provedení skládané sítě je velice dekorativní.

Plisé dveřní síť STELLAR

Jedná se o jednořetězovou plisé síť Stellar a je vhodné umístit ji do prostor se zvýšeným pohybem dětí či handicapovaných osob. Výhodou je jednoduchá montáž a vše je nastaveno od výroby.

Plisé dveřní síť STELLAR

Plisé dveřní síť STELLAR LUX

Plisé síť Stellar LUX vyniká jedinečností vyhovět individuálnímu požadavku řešení větší velikosti balkonových dveří nebo HS portálů. V případě potřeby lze síť snadno vycvaknout. Vyrobena je z komponentů předního světového výrobce Metaco.

Plisé dveřní síť STELLAR LUX

Plisé dveřní síť STELLAR OPONA

Plisé síť Stellar opona je výjimečná způsobem ovládání – a to stahování dvou opon do středu. Chod řetězového mechanismu je naprosto tichý a výhodou sítě je bezbariérové použití.

Plisé dveřní síť STELLAR OPONA

Plisé dveřní síť STELLAR LUX OPONA

Stellar LUX opona vyniká snadnou montáží díky nastavení již z výroby. Dvouřetězové bezbariérové provedení a síť stahující se do středu lze uplatnit v prostorech se výšeným pohybem dětí či handicapovaných osob.

Plisé dveřní síť STELLAR LUX OPONA

Plisé dveřní síť STELLAR MINI

Plisé síť Stellar MINI představuje prostorově úsporné provedení dveřní plisé sítě. Je možné využít montáže na rám, či montáže do ostění díky speciálním montážním klipům. Profily jsou opatřeny magnety pro spolehlivé dovření sítě.

Plisé dveřní síť STELLAR MINI

Objednávejte u nás

Jsme připraveni poskytnout našim zákazníkům veškeré odborné zázemí, profesionální servis a individuální přístup.

Česká firma s dlouholetou tradicí již od roku 1991

Vysoká kvalita
našich výrobků

Individuální přístup
k zákazníkům

Marketingová podpora - vzorky, vzorníky, tiskoviny

Technická a obchodní školení
v naší vzorkovně

Široký sortiment námi vyráběných produktů