https://www.stin.cz/uploads//images/horni-banner/fasadni.jpg

Screenové rolety

JSME SPECIALISTI NA VENKOVNÍ STÍNĚNÍ A NAŠE PRODUKTY NEUSTÁLE ZDOKONALUJEME

Moderní řešení stínění - inspirujte se!

Screenové rolety jsou stále více oblíbené díky své účinnosti a modernímu vzhledu, dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. Využívají se jako dominantní estetický prvek administrativních budov, ale i obytných a pasivních domů. Jsou určeny především k zastínění prosklených fasád a oken. Chrání před slunečním zářením, zabraňují průniku tepla a tím přehřívání interiéru. Dají se také využít k zastínění pergol, altánů, nebo zimních zahrad. Hlavní předností screenových rolet je především použití speciálních technických látek, které umožňují částečný prostup světla do interiéru a vizuální kontakt s okolím a zároveň dostatečné soukromí.
V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

JEDINEČNÉ VÝHODY SCREENOVÝCH ROLET

- maximální ochrana proti slunečnímu záření
- úspora energie
- světelná propustnost
- vizuální kontakt s okolím
- ochrana soukromí
- moderní estetický prvek
- odolnost vůči povětrnostním vlivům

Speciální technické tkaniny Soltis a Serge

- speciálně vyvinuté pro exteriérové stínění velkých prosklených ploch
- ochrana proti tepelnému záření při zachování příjemné světelné úrovně v interiéru
- vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, výborná barevná stálost a dlouhá životnost

Tyto vlastnosti jsou důvodem pro zvyšující se zájem o tyto stínící materiály jak u architektů, tak i u konečných uživatelů pro individuální bydlení.

Soltis 86 nabízí bezkonkurenční viditelnost směrem ven a úroveň přenosu přirozeného světla, což je prospěšné pro pohodu uživatele. Umožňuje tím stálý kontakt s okolím a zároveň není vidět do interiéru. Faktor propustnosti světla je cca 20%.

Soltis 92 působí jako účinný tepelný štít. Blokuje až 97% tepla pokud je umístěna v exteriéru. Tato mikroperforovaná látka nabízí nejlepší dostupnou tepelnou ochranu.

Soltis 92 B/O umožňuje úplné zatemnění, odráží 100% UV, tepla a světla. Tato neprůhledná tkanina je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Za použití Ghibli III je ideálním řešením pro promítací sály, školící místnosti, atd.

Serge 600 je tkanina, která je utkaná ze skelných vláken potažených PVC vrstvou s obsahem 42% skelného vlákna a 58% PVC. Díky svým vynikajícím vlastnostem nabízejí tepelnou ochranu, ochranu proti slunci. Dostatečná propustnost denního světla vytváří přirozenou atmosféru v místnosti a zároveň umožňuje dobrý výhled ven.

JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ PŘED SLUNCEM

GHIBLI III

Moderní celohliníkový hranatý box malých rozměrů 101 mm x 100 mm. Stínící látka je vedena v bočních vodících lištách s těsnícím kartáčkem. Mezi vodícími lištami a látkou nevzniká žádný průsvit. Speciální látka umožňující vizuální kontakt s okolím. Dvě možnosti provedení: - předokenní s přiznaným boxem - zaomítací box

GHIBLI III

GHIBLI I

Celohliníkový oblý box. Stínící látka se spodním profilem vedena bočními ocelovými lanky. Při použití speciální látky vizuální kontakt s okolím.

GHIBLI I

UNION L

Bez boxu – látka není kryta. Jednoduchá konstrukce. Stínící látka se spodním profilem vedena bočními ocelovými lanky. Při použití speciální látky vizuální kontakt s okolím.

UNION L

Objednávejte u nás

Jsme připraveni poskytnout našim zákazníkům veškeré odborné zázemí, profesionální servis a individuální přístup.

Česká firma s dlouholetou tradicí již od roku 1991

Vysoká kvalita
našich výrobků

Individuální přístup
k zákazníkům

Marketingová podpora - vzorky, vzorníky, tiskoviny

Technická a obchodní školení
v naší vzorkovně

Široký sortiment námi vyráběných produktů