Volná pracovní místa

Hledáme do našeho kolektivu

Technicko-administrativní pracovník

Hledáme pracovníka, který se bude podílet na obsluze a organizaci daného úseku.

Tyto úseky vyžadují:

- Organizačně schopného, logicky smýšlejícího a cílevědomého člověka
- Důslednost, technická zdatnost
- Samostatné plnění svěřených úkolů
- Dobré komunikační a organizační schopnosti
- Uživatelská znalost práce na PC

NÁPLŇ PRÁCE

- Obsluha daného úseku dle získaných zkušeností, obsluha objednávek, faktur,
- Komunikace a organizace
- Standardní obsluha e-mailové korespondence
- Komunikace se zákazníky a napříč firmou
- Práce v Excelu a vnitropodnikových systémech

NABÍZÍME

- zajímavou a perspektivní práci ve stabilní české rodinné firmě s 25. letou tradicí
- odborné zaškolení v zázemí výrobní firmy
- přátelské pracovní prostředí
- zaměstnanecké slevy
- nástup možný ihned / dle dohody

TECHNIK - technická podpora obchodu

Baví tě komunikace se zákazníky?

Chceš jim poradit s výběrem produktu, doporučit jim vhodné řešení?
Jsi ABSOLVENT / SE ZKUŠENOSTMI / EXPERT?
Přijmeme technika pro technickou podporu a poradenství našim zákazníkům.
Přihlaste se, kdo jste technicky zdatní, komunikativní – hledáme právě Tebe.
Vše Tě naučíme – máme propracovaný systém zaškolení pod vedením zkušeného kolegy

NÁPLŇ PRÁCE

- Technické posouzení zakázek
- Technické poradenství odběratelům a koncovým zákazníkům v oblasti stínící techniky
- přímá komunikace se zákazníky

POŽADUJEME

- SŠ vzdělání nejlépe technického směru
- Technická zdatnost, logické myšlení
- Komunikativní a příjemné vystupování
- Snaha řešit problém
- Odpovědnost
- Řidičský průkaz sk.B a ochota cestovat
- Vhodné jak pro absolventy, tak pro zkušeného experta – profilace dle vašich zkušeností

NABÍZÍME

- Zajímavou a perspektivní práci ve stabilní české rodinné firmě s 25.letou tradicí
- Možnost vypracování se v pozici – technik junior / profesionál / expert
- Hodnocení dle dosažené úrovně
- Dlouhodobé zaškolení v zázemí výrobní firmy pod vedením zkušeného kolegy
- Různorodou práci ve firmě i u zákazníka
- Benefity, firemní akce
- Individuální přístup a odměňování
- Možnost firemního auta

Objednávejte u nás

Jsme připraveni poskytnout našim zákazníkům veškeré odborné zázemí, profesionální servis a individuální přístup.

Česká firma s dlouholetou tradicí již od roku 1991

Vysoká kvalita
našich výrobků

Individuální přístup
k zákazníkům

Marketingová podpora - vzorky, vzorníky, tiskoviny

Technická a obchodní školení
v naší vzorkovně

Široký sortiment námi vyráběných produktů