https://www.stin.cz/uploads//images/horni-banner/BANNER-VENKOVNI-ZALUZIE.jpg

O firmě

Jsme společností, která vznikla v roce 1991 a věnovala se výhradně prodeji stínicí techniky.
V roce 1993 společnost koupila velkou část průmyslového areálu bývalé Zbrojovky Vsetín, kde má v současnosti sídlo. Společnost vlastní v tomto průmyslovém areálu 10 budov a cca 12 000m2 výrobní plochy a v okrese Vsetín, zaměstnává zhruba 500 stálých zaměstnanců a náš roční obrat činní cca 30 milionů EUR, čímž patří společnost v ČR k největším, finančně nejsilnějším a nejstabilnějším v oboru stínicí a dekorační techniky.

 

Od roku 1998 společnost působí na zahraničním trhu, kde má v různých členských zemích EU obchodní zastoupení.
Pravidelně vystavujeme na mezinárodních veletrzích, jako např. R+T Stuttgart, nebo Fensterbau Norimberk. K našim významným dodavatelům patří např. firma SOMFY, STOMA, STOTTAN & Co GmbH, GERHARD GEIGER GmbH & Co.KG a METALCOLOR SA.

 

Společnost STÍN nabízí široký sortiment vnitřního stínění a dekorace: horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, textilní roletky, dále sortiment venkovního stínění: venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, sítě proti hmyzu. Veškerý náš sortiment dodáváme v různých provedeních a cenových relacích. Díky vysoké kvalitě našich výrobků (komponenty a hotové produkty) jsme schopni se prosadit na západoevropských trzích. Naše společnost je připravena poskytnout našim zákazníkům produkci nejvyšší kvality, neboť jsme držiteli certifikátu ISSO 9001.

 

Naše firma má dlouhodobou tradici ve výrobě komponentů pro stínicí techniku.
V tomto oboru jsme se stali předním výrobcem v České republice. Výrobu široké škály komponentů zajišťují moderní válcovací linky a CNC vstřikolisy. Vysoká kvalita a preciznost zpracování komponentů nás řadí na samý vrchol v oboru stínicí techniky.

Objednávejte u nás

Jsme připraveni poskytnout našim zákazníkům veškeré odborné zázemí, profesionální servis a individuální přístup.

Česká firma s dlouholetou tradicí již od roku 1991

Vysoká kvalita
našich výrobků

Individuální přístup
k zákazníkům

Marketingová podpora - vzorky, vzorníky, tiskoviny

Technická a obchodní školení
v naší vzorkovně

Široký sortiment námi vyráběných produktů